Zabiegi kosmetyczne z użyciem laserów

Kiedyś technologia przyszłości – dzisiaj niemal codzienność w ofercie kosmetologicznej. Salon kosmetyczny wyposażony w laser służący medycynie estetycznej to dzisiaj norma w każdym mieście. Terapie wykonywane laserami są bezbolesne, a ich efekty niezwykle spektakularne, dlatego mimo dość wysokich cen, decyduje się na nie coraz więcej osób. Laser może pomóc osobom z problemami z cerą naczyniową, wykonać dużo trwalszą depilację oraz w efektowny sposób odmłodzić skórę i powstrzymać proces jej starzenia.

Jakie są dostępne zabiegi laserowe?
Wśród oferowanych obecnie w gabinetach kosmetycznych zabiegów z użyciem lasera stosuje się między innymi odmładzanie przy pomocy wiązek światła laserowego, pobudzającego komórki skóry do produkcji kolagenu w znaczący sposób wpływającego na stan skóry. Zabieg powtórzony kilkakrotnie może w widoczny sposób poprawić stan skóry na twarzy, dłoniach, dekolcie czy szyi i jest bezbolesną, i bezinwazyjną alternatywą dla operacji plastycznych.

Zabiegi laserowe polecane są też dla osób zmagających się z problematyczną cerą naczyniową, objawiającą się drobnymi czerwonymi „pajączkami” na twarzy lub w innych miejscach ciała. Są to popękane naczynka, które właśnie laserem można w prosty i bezbolesny sposób usunąć. Te same lasery są także bardzo pomocne w leczeniu trądziku różowatego i młodzieńczego, łuszczycy, blizn i rozstępów.

Lasery są pomocne także w usuwaniu zbędnego owłosienia, które jest niezbyt tolerowane we współczesnych kanonach mody. Osobom, które cierpią z powodu nadmiernego owłosienia w kłopotliwych miejscach, jak nad wargą czy na brodzie u kobiet lub nie mogą usuwać w tradycyjny sposób włosów na nogach i pod pachami, laser pozwala na uzyskanie efektu gładkiej skóry na dłużej i znacznie wzmacnia pewność siebie.

Zabiegi z użyciem technologii laserowej dostępne są w ofercie znajdujących salonów kosmetycznych z Lublina. Przed wykonaniem takich działań, warto skonsultować się z kosmetyczką, do niektórych z nich, jak usuwanie owłosienia, należy odpowiednio wcześniej się przygotować. Wykwalifikowana kosmetyczka poradzi nam, kiedy rozpocząć takie przygotowania i na jaką liczbę zabiegów trzeba się przygotować. W przypadku stosowania zabiegów odmładzających skórę, najlepsze efekty uzyskuje się bowiem po wykonaniu całej ich serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>