Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy staje się w ostatnim czasie bardzo popularny. Coraz więcej kobiet chce się przekonać, jak to jest cieszyć się pięknymi paznokciami na dłużej. Tradycyjne lakiery pozwalają na uzyskanie pięknego efektu, ale niestety na o wiele krótszy czas. Niektórym osobom lakier zaczyna odpadać już pierwszego dnia, nawet mimo użycia dodatkowych kosmetyków takich jak baza czy też utwardzacz. A ile razy zniszczy się manicure tuż po zrobieniu, bo na świeżo pomalowanych paznokciach odbije się pościel? Dla kobiet, które nie mają czasu na malowanie paznokci kilka razy w tygodniu, stworzono właśnie hybrydy – czyli innymi słowy lakierożele, które utwardza się pod lampą UV wikipedia. Wiele kobiet poszło za modą i same zaopatrzyły się w zestawy do manicure hybrydowego, żeby wykonywać go w domu. Niestety często popełniają one błędy typowe dla amatorów – zalewają skórki lub nie zabezpieczają wolnego brzegu paznokcia. Lepiej, żeby tego typu zabieg wykonała dla nas kosmetyczka.

Kraków to miejscowość, w której coraz większą popularnością cieszy się manicure zrobiony właśnie w salonie kosmetycznym swiaturody.com. Kobiety coraz lepiej rozumieją, że nie posiadając wystarczającej wiedzy czy też umiejętności manualnych, mogą sobie zaszkodzić. Często słyszy się, że hybrydy uczulają. Trudno jednak, żeby nie uczuliły one osoby, która przy nakładaniu lakieru na paznokcie, brudzi również skórki wokół. Nasza skóra nie jest wystarczająco wytrzymała, żeby nie zareagować alergicznie na środki zawarte w lakierożelach. Nic się nie stanie płytce paznokciowej, ale skóra jest o wiele bardziej wrażliwa. Tym bardziej skórki pozadzierane i w nieprawidłowy sposób odsunięte.

Z wielu względów lepiej na manicure hybrydowy wybrać się do kosmetyczki. Jednym z nich jest po prostu wysoki koszt zestawu – lepiej raz na kilka tygodni udać się do salonu, bo wydamy i tak podobną ilość pieniędzy. Poza tym wtedy my możemy się w pełni zrelaksować, poplotkować, wypić kawę. Samodzielne malowanie paznokci hybrydą nie jest aż tak proste i relaksujące. Poza tym profesjonalnie wykonany manicure wytrzyma nam co najmniej 2-3 tygodnie, a kiedy zrobimy go same w nieprawidłowy sposób, może nie utrzymać się nawet przez tydzień. Kluczem tutaj jest wiedza i umiejętności, do których zdobycia potrzeba dużo czasu. Jeśli chcemy cieszyć się pięknym manicure hybrydowym, trwałym i dobrze wykonanym, najlepiej zrobimy, oddając się w ręce profesjonalistów.

5 myśli nt. „Manicure hybrydowy

  1. Manicure hybrydowy jest śliczny pod warunkiem że kosmetyczka potrafi go zrobić. Raz trafiła mi się „profesjonalistka” która zeszpeciła mi dłonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>