ATJ-Stomatologia i MediDent- gabinety w Łodzi

Klinika ATJ- Stomatologia to miejsce bardzo wyjątkowe. Pracują tu specjaliści, którzy mają indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego pacjenta. W skład zespołu wchodzą dentyści wszystkich specjalności stomatologicznych, którzy nieustannie zdobywają nowe kwalifikacje, aby zagwarantować swoim podopiecznym doskonałą oraz fachową opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo. Klinika ATJ znajduje się w rankingu pięciu najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce. Oferuje ona usługi w zakresie stomatologii dziecięcej oraz estetycznej, leczenia kanałowego, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, implantologii a także ortodoncji. Posiada również pracownie RTG. Dzięki doskonałemu sprzętowi klinika zapewnia swoim pacjentom komfort. ATJ jest zlokalizowana w Łodzi, przy ulicy Tatrzańskiej 61. Dojazd z Galerii Łódzkiej do owej kliniki zajmuje zalewie 7 minut. Wystarczy, że skierujemy się na wschód w stronę ulicy Orlej. Potem w prawo w ulicę Jana Kilińskiego. Następnie skręcamy w lewo w ulicę Przybyszewskiego. Dalej jedziemy prosto, pozostając na ulicy Przybyszewskiego. Na końcu skręć w prawo w ulicę Tatrzańską. Miejsce docelowe będzie znajdowało się po prawej stronie. Ów gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

MediDent to klinika stomatologiczna w Łodzi, która gwarantuje wysokie standardy. Oferuje szeroką gamę usług dotyczących: profilaktyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, implantologii, protetyki oraz ortodoncji. W skład zespołu wchodzą sami profesjonaliści. Kadra jest wysoko wykształcona. Posiada także bardzo duże doświadczenie. Zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. W skład zespołu wchodzi czterech specjalistów. Są to lekarz stomatologii Klaudia Buczak, Piotr Krakowiak oraz Aldona Michalak a także doktor nauk medycznych: chirurg twarzowo-szczękowy Tomasz Kowalczyk. Oferują oni usługi na najwyższym poziomie. MediDent jest zlokalizowany w Łodzi przy ulicy Wujaka 5. Dojazd z Galerii Łódzkiej do tego gabinetu nie zajmie nam dłużej niż 9 minut. Wystarczy, że pojedziemy ulicą Piłsudskiego, potem Rokicińską i skręcimy w prawo w ulicę Puszkina a następnie w lewo w ulicę Wujaka. I już jesteśmy na miejscu, znajduje się ono po prawej stronie.

Jedna myśl nt. „ATJ-Stomatologia i MediDent- gabinety w Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>